Alternative currency and balanced living system. Alternativna valuta i uravnoteženi životni sistem. Moneta alternativa e sistema di vita equilibrato.

Linija

Search

Home Forum
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Prosječan Životni Vijek

Prosječan Životni Vijek 10 years, 7 months ago #333

• trikerica
  • Fresh Boarder
Zapričala sam se jučer s jednom frendicom o nekom drukčijem svijetu.
Zamislile smo da je sve krenulo pravim putem.
Da jedemo zdravu hranu, da se ne trujemo kemikalijama, da ne živimo pod stresom, da dišemo čisti zrak...

Što vi prijatelji i prijateljice s foruma mislite, koliko bi to utjecalo na prosječan životni vijek?
Vjerovatno bi se produžio zar ne?
Frendica je rekla 100 godina, a mene neodoljivo privlači 200.

Što više upoznajem ovaj financijski svijet i njegove probleme, to mi se sve više čini da se problem naših zasluženih mirovina pokušava rješiti utjecanjem na naš prosječan životni vijek

Re:Prosječan Životni Vijek 10 years, 7 months ago #334

• pankerica
  • Fresh Boarder
tema je ludnica glasam za 150

Re:Prosječan Životni Vijek 10 years, 7 months ago #335

• teuta
  • Expert Boarder
ha ha, svi „normalni“ oko mene se podsmjehuju kada im kažem da sam tek u prvoj trećini života jer namjeravam živjeti 150 godina najmanje, a tako sam zaista i odlučila

Da jedemo zdravu hranu, da se ne trujemo kemikalijama, da ne živimo pod stresom, da dišemo čisti zrak...

...ma samo se ne trebamo opterećivati: jedemo ono što nam se trenutno jede makar i junk food, ne razmišljamo jesmo li debeli ili mršavi, kažemo ako imamo potrebu kazati ono što mislimo i u svakom čovjeku pokušamo pronaći prijatelja...teško?

Re:Prosječan Životni Vijek 10 years, 7 months ago #355

• vlado
  • Senior Boarder
Nikad mi nije bilo potpuno jasno čemu sanjanje, baš neka uvrnuta spika u nama samima, iz tog razloga ulažem sve što imam na beskonačno

Re:Prosječan Životni Vijek 10 years, 6 months ago #374

Kad bih ovako živio tisuću godina, cijeli život bi mi stao u jedan dan ...
No one rules if no one obeys.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.17 seconds